Projekty elewacji

Nasze projekty elewacji w Lublinie tworzone są w najlepszych programach architektonicznych, pod okiem doświadczonych architektów. W swojej ofercie przygotowaliśmy trzy pakiety usług o różnym zakresie działań i kosztach realizacji. Dzięki temu każdy projekt elewacji będzie odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom Inwestora i planowanym przez niego założeniom budżetowym. Poniżej prezentujemy cennik projektowania wraz ze szczegółowym opisem jego zakresu.

Projekt powyżej 200m2 wyceniany jest indywidualnie.

Podstawowy pakiet wizualizacji, koszt opracowania 450zł

W ramach pakietu architekt zapewnia opracowanie:

-  2 koncepcji w formie wizualizacji 3D, 

- naniesienie maksymalnie 3 poprawek na wybranym wariancie. 
- dobór materiałów,

- 3 widoki elewacji na koncepcję,

Zaawansowany pakiet, koszt opracowania 1200zł.

W ramach pakietu architekt zapewnia opracowanie:

- 3 koncepcji w formie wizualizacji 3D,
- propozycja oświetlenia na wybranej koncepcji w formie wizualizacji,

- naniesienie maksymalnie 3 poprawek na wybranym wariancie.,
- dobór materiałów,

- 4 widoki elewacji na koncepcję,

Kompleksowy pakiet od 2500 do 4000zł.

W ramach pakietu architekt zapewnia opracowanie:

- 3 koncepcji w formie wizualizacji 3D

-  naniesienie maksymalnie 4 poprawek na wybranym wariancie.
- dobór materiałów,
- przygotowanie płaskich rysunków elewacji wraz z opisami i zestawieniem ilościowym użytych materiałów.
- wizualizacja małej architektury, ogrodzenia,
- zarys otoczenia budynku, (zieleń, utwardzenia),
- schematyczne rysunki techniczne małej architektury,

- minimum 4 widoki elewacji na koncepcję.


Projektowanie elewacji na odległość

Dla klientów, którzy nie mogą zdecydować się na projekty elewacji w Lublinie i nie tylko, szukają usług w innych lokalizacjach, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zajmujemy się wykonywaniem projektów na odległość - należy jedynie dostarczyć wskazane przez architekta materiały. Ważne są zdjęcia budynku ukazujące go z każdej strony oraz rysunki z dokumentacji technicznej (rzut każdej kondygnacji, widoki elewacji, przekrój przez budynek. Jeśli Klient nie posiada odpowiednich dokumentów, konieczne będzie przekazanie projektantom podstawowych wymiarów takich jak:

  • długości i szerokości budynku,
  • wysokości do okapu,
  • odległości od krawędzi ścian przynajmniej kilku otworów,
  • wymiarów kilku otworów okiennych drzwiowych.
W przypadku braku możliwości wykonania pomiarów jesteśmy w stanie wykonać taką inwentaryzację. Inwentaryzacja elewacji to koszt 100zł w Lublinie, poza Lublinem koszt jest uzależniony od odległości.
Istnieje również możliwość przygotowania wizualizacji na bazie samych zdjęć, do takiego opracowania dodatkowo niezbędny będzie adres gdzie znajduje się budynek w celu sprawdzenia wymiarów na www.geoportal.gov.pl

Projektowanie elewacji w najwyższym standardzie

Klienci biura architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów. Wykonanie projektu związanego z elewacjami rozpoczyna się od konsultacji z Inwestorem i określenia jego oczekiwań. Niezależnie od wybranego pakietu, usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Współczesne technologie stwarzają niemal nieograniczoną ilość możliwości, a na elewacjach spotyka się rozmaite kolory i elementy ozdobne. Planując projektowanie elewacji, można zatem realizować różne wizje i kierować się wybranym przez siebie stylem. Zadaniem architektów jest dopasowanie optymalnych rozwiązań i zapewnienie ich funkcjonalności, stąd szczególny nacisk kładzie się na precyzyjne wymiary, aspekty techniczne oraz wizualizacje.

Profesjonalne projekty elewacji w Lublinie stają się ważną częścią miejskiej architektury, powinny więc być dobrze przemyślane i wpasowywać się w estetykę okolicy. Pracownicy naszego biura są nie tylko doświadczonymi specjalistami, ale także pasjonatami branży.