Nasze projekty elewacji w Lublinie tworzone są w najlepszych programach graficznych, pod okiem doświadczonych architektów. W swojej ofercie przygotowaliśmy trzy pakiety usług o różnym zakresie działań i kosztach realizacji. Dzięki temu każdy projekt elewacji będzie odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom Inwestora i planowanym przez niego założeniom budżetowym. Poniżej prezentujemy cennik projektowania wraz ze szczegółowym opisem jego zakresu.

Podstawowy pakiet wizualizacji kosztuje 400 złotych. To najtańsza z propozycji, która pozwala na szybkie projektowanie elewacji w niewielkim budżecie. W ramach pakietu architekt zapewnia opracowanie 2 koncepcji w formie wizualizacji 3D oraz naniesienie maksymalnie 2 poprawek na wybranym wariancie. W nieco większej cenie Klienci mają możliwość wprowadzenia dodatkowych poprawek, a projekty wzbogacone są o płaskie widoki z opisami.

Kolejny pakiet podstawowy kosztuje 650 złotych i zawiera opracowanie 3 koncepcji oraz naniesienie 3 poprawek. Koszt każdej dodatkowej koncepcji związanej z elewacjami wiąże się z wydatkiem 100 złotych.

Najbardziej rozbudowaną propozycją jest pakiet projektowy, który kosztuje 1500 złotych brutto. Skorzystanie z niego umożliwia maksymalną personalizację, a projekt elewacji wzbogacony jest o dodatkowe usługi.

Pakiet zawiera:

  • opracowanie 3 koncepcji elewacji w nowoczesnej formie wizualizacji 3D z minimum 4 widokami na budynek,
  • naniesienie do 3 istotnych poprawek na wybranej przez Klienta koncepcji (nie dotyczy to zmian koloru),
  • zestawienie zastosowanych materiałów, między innymi kolorystyki stolarki okiennej, rodzaju tynku elewacyjnego oraz doboru elementów wykończeniowych,
  • uwzględnienie detali projektowych umieszczonych na elewacjach, takich jak montaż barierki,
  • przygotowanie koncepcji oświetlenia budynku i dobranie opraw oświetleniowych,
  • wykonanie płaskich rysunków wraz z precyzyjnymi opisami i wymiarami koncepcji.

Planując projektowanie elewacji, można również zlecić wykonanie projektu ogrodzenia posesji. W takiej sytuacji potrzebna będzie mapa sytuacyjno-wysokościowa. Koszt wynosi 200 złotych.

Projektowanie elewacji na odległość

Dla klientów, którzy nie mogą zdecydować się na projekty elewacji w Lublinie i szukają usług w innych lokalizacjach, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zajmujemy się wykonywaniem projektów na odległość - należy jedynie dostarczyć wskazane przez architekta materiały. Ważne są zdjęcia budynku ukazujące go z każdej strony oraz płaskie rysunki elewacji i przekrój z dokumentacji. Trzeba przedstawić także rzut parteru, poddasza i połaci dachowej. Jeśli Klient nie posiada odpowiednich dokumentów, konieczne będzie przekazanie projektantom podstawowych wymiarów.

Pracownicy biura zaangażowani w projekt elewacji mogą również przyjechać na miejsce i samodzielnie zebrać odpowiednie dane. Będą potrzebować:

  • długości i szerokości budynku,
  • wysokości do okapu,
  • odległości od krawędzi ścian przynajmniej kilku otworów,
  • wymiarów kilku otworów okiennych drzwiowych.

Projektowanie elewacji w najwyższym standardzie

Klienci biura architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów. Wykonanie projektu związanego z elewacjami rozpoczyna się od konsultacji z Inwestorem i określenia jego oczekiwań. Niezależnie od wybranego pakietu, usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Współczesne technologie stwarzają niemal nieograniczoną ilość możliwości, a na elewacjach spotyka się rozmaite kolory i elementy ozdobne. Planując projektowanie elewacji, można zatem realizować różne wizje i kierować się wybranym przez siebie stylem. Zadaniem architektów jest dopasowanie optymalnych rozwiązań i zapewnienie ich funkcjonalności, stąd szczególny nacisk kładzie się na precyzyjne wymiary, aspekty techniczne oraz wizualizacje.

Profesjonalne projekty elewacji w Lublinie stają się ważną częścią miejskiej architektury, powinny więc być dobrze przemyślane i wpasowywać się w estetykę okolicy. Pracownicy naszego biura są nie tylko doświadczonymi specjalistami, ale także pasjonatami branży.